Wodzisław Śląski
ul. Młodzieżowa 295c

Pszów
ul. Traugutta 109

O Firmie

Firma P.T.H.U Matuszek powstała w 1989 roku. Przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja i kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości materiały budowlane oraz akcesoria stosowane w budownictwie.

Obecnie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę zaangażowaną w współpracę z każdym klientem. Oferujemy ponad kilkanaście tysięcy produktów, posiadamy skład budowlany oraz nowoczesny zakład produkcji betonu i bloczków fundamentowych.

Nasza firma oprócz zaopatrzenia w betoncegłymateriały i akcesoria budowlane świadczy również szeroko rozumiane usługi transportowe z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W chwili obecnej dysponujemy własną bazą transportową, która kompleksowo zaopatruje także budowy prowadzone przez inwestorów.

Beton w różnych asortymentach oraz z różnymi dodatkami i uszlachetniaczami oraz bloczki betonowe-fundamentowe to kilkanaście lat tradycji naszej firmy.

Nasza firma dysponuje również nowoczesnym laboratorium do kontroli betonu przez co jakość betonu i wyrobów betonowych jest na najwyższym poziomie.

Kierując się dobrem potencjalnych odbiorców przywiązujemy ogromną wagę do wysokiego standardu usług. Staramy się zawsze zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!